Kontakt

Disainerite ja programmeerijate meeskond "Maksimum" tegeleb veebilahenduste loomisega aastast 2011. Mõned meie spetsialistid omavad veebiprojektide arendamise kogemust lausa enam kui 10 aastat. Me teeme ilusaid ja efektiivseid kodulehti.

Maksim Mitrofanov

Disainer, fotograaf ja lihtsalt inimene, kes oskab vastata praktiliselt kõigile sinu veebiarenduse teemaga seonduvatele küsimustele.(+372) 5757 0777 maksim@mitrofanov.eeMaksimum.ee Facebook-is Maksimum.ee võrgustikus Google+

Toetame Eesti jalgpalliklubide tegemisi

Meile meeldib sport! Praegusel hetkel on meie sponsorprojektide listis sellised Lõuna-Eesti jalgpalliklubid nagu JK Maksimum (Eesti futsali Meistriliiga), FC Otepää (Eesti jalgpalli II liiga) ja Tartu Ülikool Fauna (Eesti jalgpalli III liiga).

Vaata kõiki toetusprojekte

Maksimum OÜ

Registikood 12035274Koostöö, sponsorluse ja muude ettepanekutega palume kirjutada meie e-postile: info@maksimum.eeAsume Tartus, töötame üle Eesti!Maksimum.ee в Facebook Maksimum.ee в Google+ Maksimum.ee в YouTube


Võta meiega ühendust

Kui soovid tellida veebilahenduse või mõne muu idee realiseerimist, broneerida fotosessiooni aega või saada tasuta konstultatsiooni, siis pakume sulle võimalust kasutada allolevat kontaktvormi. Me vastame sinu päringule 24 tunni jooksul.

Nimi *

Ettevõte

E-post

Telefon

Sinu soovid ja küsimused *