Hinnapäring

Fototeenused

Pakume erinevaid fototeenuseid. Fotosessioon kliendi kodus või looduses, pulmafoto: kas mini pakett või terve päev, firmaüritused, tüdrukute- ja poissmeesteõhtud, peod koolides ja lasteaedades, spordisündmused ja muud üritused, droonifotod (aerofoto).

Fototeenuste paketid

  • 30-minutiline fotosessioon (õues või kodus) – 50€
  • 1-tunnine fotosessioon (õues või kodus) – 70€
  • 1-tunnine fotosessioon stuudios – 90€
  • Aerofoto ja/või aerovideo – alates 50€/objekt
  • Pulmafoto (registreerimine, grupipilt ja ilupildid) – 250€
  • Pulmafoto (täispikk pulmapäev südaööni) – 500€
  • Ürituste pildistamine (sünnipäev, lasteaia üritus, kooli aktus, kooli lõpetamine, firmaüritused, spordisündmused, suvepäevad, talvepäevad, tüdrukute- ja poissmeesteõhtud) – alates 50€

Muude fototeenuste hinnad on kokkuleppel. Kirjelda oma soovid ja küsi personaalset pakkumist.

Küsi pakkumist

Fotosessioon õues

Pakume fotosessiooni teenust õues. Looduses pildistamine annab fotole ilusa naturaalse tausta, mida on stuudios raske saavutada.

Pool tundi fotosessiooni õues maksab 50€ ja tund aega 70€.

Tutvu lähemalt

Aerofoto

Soovid silma paista? Drooniga on võimalik teha õhust kauneid pilte, mis tekitavad vaatajas emotsioone. Telli meilt oma veebilehe või reklaami jaoks unikaalne droonifoto või video.

Aerofotosid saab teha ka erinevatest üritustest (pulmad, sünnipäevad, spordisündmused). Pakume aerofoto/video teenust alates 50€ objekt.

Lähemalt

Pulmafoto

Soovid jäädvustada oma elu kauneima päeva? Pakume nii tüdrukute- ja poissmeesteõhtu kui ka pulmade pildistamise pakette. Tüdrukute- ja poissmeesteõhtu alates 50€.

Pulmafoto minipakett sisaldab registreerimist, ühist grupipilti ja pruutpaari ilupilte – 250€. Pulmafoto täispakett sisaldab täispikka pulmapäeva kuni südaööni – 500€.

Lähemalt

Foto ja video lapse sünnipäeval

Soovid oma lapse sünnipäevast meeldejäävaid pilte? Pakume laste sünnipäevade jäädvustamise teenust, nii et sina saad stressivabalt kooki süüa ja pidu nautida. Hinnad alates 50€. Kirjuta ja küsi pakkumist.

Lähemalt

Ürituse pildistamine

Soovid jäädvustada oma sünnipäeva, vanavanemate 50-aasta aastapäeva või juubeli? Pildistame ka kooli lõpetamisi, firmaüritusi, suvepäevi jne. Hinnad alates 50€. Kirjuta ja küsi pakkumist. Loome koos aegumatuid mälestusi!

Lähemalt

Foto ja video lasteaias

Soovid jäädvustada lapse lasteaiapeo või lasteaia lõpetamise? Tuleme hea meelega appi! Hinnad alates 70€. Kirjuta ja küsi pakkumist.

Lähemalt
Foto ja video lasteaias Tartu

Spordisündmuse pildistamine

Soovid jäädvustada mõnda spordisündmust? Meil on selleks kogemused ja tehnika. Hinnad alates 50€. Kirjuta ja küsi pakkumist.

Lähemalt