Unikaalse kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine on meie peamine tegevusala, kuid teeme ka muud veebipõhised süsteemid, e-poed, kampaanialehed ja praktiliselt kõik muud veebilahendused. Pakume teenuseid nii eraldi kui terviklahendusena.

Kõik meie poolt tehtavad uued kodulehed on skaleeruva disainiga ja seega näevad ilusad välja ka nutiseadmetes.

Disainime, arendame, testime ja hooldame.

Kodulehe loomise hind 600-1200€+km

Standardse firmalehe ehk lihtsama kodulehe tegemine maksab 800€+km.
Koduleht, kus lisaks tuleb teha erisoovide järgi näiteks filtreerimisega portfolio, spetsiifilise otsingumootoriga liidestamine või mis iganes muu erilahendus läheb maksma rohkem, kuid tõenäoliselt mitte üle 1200€+km

Kodulehe tegemise hind sisaldab järgmised teenused:

  • Mobiilisõbralik ja “nullist” tehtud unikaalne kujundus
    Unikaalse kujundusega kodulehe loomine (mobiilisõbralik ehk adaptiivne disain), moodulite paigaldus ja seadistus (statistika Google Analytics, kontaktvormid, galeriid, muud moodulid vastavalt vajadustele), otsimootoritele optimeeritud tehniline lahendus
  • Tasuta veebimajutus
    Kodulehe loomise hind sisaldab 1 aasta tasuta veebimajutust
  • Kodulehe sisumaterjalide sisestamine
    8 tundi sisumaterjalide sisestus (piltide korrigeerimine, sisutekstide vormistamine) on samuti hinna sees. Väikse firmalehe materjalide sisestamine võtab aega umbes 2-4 tundi, suurema kodulehe või e-poe puhul sõltub ajakulu sisendmahust.

Soovin hinnapakkumistVõta meiega ühendust

Kui soovid tellida veebilahenduse või mõne muu idee realiseerimist, broneerida fotosessiooni aega või saada tasuta konstultatsiooni, siis pakume sulle võimalust kasutada allolevat kontaktvormi. Me vastame sinu päringule 24 tunni jooksul.

Nimi *

E-post *

Pane kirja oma soovid ja küsimused