Unikaalse kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine on meie peamine tegevusala, kuid teeme ka muid veebipõhiseid süsteeme: e-poed, kampaanialehed ja praktiliselt kõik muud veebilahendused. Pakume teenuseid nii eraldi kui terviklahendusena.

Disainime, arendame, testime ja hooldame

Kodulehe loomise hind 900-1800€

Standardse kodulehe tegemine maksab 900€.

Koduleht, kus lisaks tuleb teha erisoovide järgi näiteks filtreerimisega portfolio, spetsiifilise otsingumootoriga liidestamine, broneerimissüsteem või mis iganes muu erilahendus läheb maksma rohkem, kuid tõenäoliselt mitte üle 1800€

Soovin hinnapakkumist
Kõik meie poolt tehtavad uued kodulehed on skaleeruva disainiga ja seega näevad ilusad välja ka nutiseadmetes.
Kodulehe hind

Mis teenuseid sisaldab kodulehe tegemine

Unikaalne skaleeruv disain, moodulite paigaldus ja seadistus (statistika Google Analytics, kontaktvormid, galeriid, muud moodulid vastavalt vajadustele), otsimootoritele optimeeritud tehniline lahendus, tasuta veebimajutus ja sisumaterjalide sisestamine

Küsi pakkumist
Unikaalne kujundusMobiilisõbralik (skaleeruv disain), “nullist” tehtud unikaalne kujundus
Tasuta veebimajutus 6 kuuksKodulehe loomise hind sisaldab 6 kuud tasuta veebimajutust
Sisumaterjalide sisestamine8 tundi sisumaterjalide sisestus (piltide korrigeerimine, sisutekstide vormistamine) on samuti hinna sees.

Koostöö Art Media Agencyga

Koostöö Art Media Agencyga keerulisemate ja mahukamate projektide puhul

Kodulehe tegemise juures tuleb tihti teha töid, milleks on vaja erinevat oskusteavet. Lahendused, kus on vaja rakendada keerulisemaid lahendusi, näiteks integreerida väliste süsteemidega või teha erilahendusi, nõuab rohkem inimesi. Sellist tüüpi kodulehe tegemine on parem teha koostöös.

Oleme selleks kasutanud Art Media Agencyt. Meil on väga hea koostöösuhe ja koos valmivad erilised projektid, millega on kliendid rahul. Aitame ja täiendame mõlemad üksteist. Nii on näiteks sündinud uksed24.ee projekt. Oleme ise mitmete nende projektiga kaasatud olnud ja kui eri oskused tulevad kokku sünnib väga hea tulemus.

Mõned varasemalt valmistatud kodulehed