Hinnapäring

Kodulehe valmistamine – 11 aastat kogemust!

Kodulehe valmistamine on meie peamine tegevusala, kuid teeme ka muid veebipõhiseid süsteeme: e-poed, kampaanialehed ja praktiliselt kõik muud veebilahendused. Pakume teenuseid nii eraldi kui terviklahendusena.

Disainime, arendame, testime ja hooldame

Kodulehe loomine alates 1000€

Palju maksab enam-vähem standardse suurusega firma koduleht? Kui vastata lühidalt, siis kvaliteetne, läbimõeldud koduleht maksab meil 1500€.

Aga saab SOODSAMALT (nn valmisdisaini lahendus) või KALLIMALT (keerulisemad lahendused ja rohkem lisateenuseid).

Hindadele lisandub käisemaks 20%

Soovin hinnapakkumist
JK Tulevik kodulehe tegemineHaaslava KodudAlusEesti OÜ kodulehe tegemineTartu Culture Cup kodulehe disainStripclub Prime kodulehe tegemineHolm Jalgpallipark veebidisain

Hinnad

Maksimum soovib, et kvaliteedi ja hinna suhe oleks paigas. Arvestame kliendi vajadusi, tema eelarve võimalusi ja püüame pakkuda parimaid lahendusi just sellest lähtuvalt.
Valmiskujundusega kodulehe lahendus
Soodne koduleht
Plussid: valmistamise kiirus, odav hind. Miinused: teatud piirangud kujundusel, raskem edasi arendada
600 €Saada päring
Unikaalse kujundusega WordPress koduleht
Parim valik!
Plussid: personaalne läbimõeldud disain, tehniline kvaliteet. Miinused: valmistamine võtab kauem aega, maksab rohkem
1500 €Saada päring
E-pood
WooCommerce
Soovite müüa oma tooteid internetis? Pole probleemi! Loome teile kauni tänapäevase disainiga e-poe
2000 €Vaata lähemalt
Vajadusel aitame ka lisateenustega: sisutekstide kirjutamine, tõlketeenus, foto ja video, bränding ja graafiline disain, domeeni registreerimine, veebimajutus ja praktiliselt kõik, mis mingil määral seondub kodulehe tegemisega.

Näidishinnad meeldisid? Küsi individuaalset pakkumist

Mõned varasemalt valmistatud kodulehed

Kodulehe hind

Mis teenuseid sisaldab kodulehe tegemine

Unikaalne skaleeruv disain, moodulite paigaldus ja seadistus (statistika Google Analytics, kontaktvormid, galeriid, muud moodulid vastavalt vajadustele), otsimootoritele optimeeritud tehniline lahendus, tasuta veebimajutus ja sisumaterjalide sisestamine

Küsi pakkumist
Veebidisain
Unikaalne kujundusMobiilisõbralik (skaleeruv disain), “nullist” tehtud unikaalne kujundus
Veebimajutus
Tasuta veebimajutus 6 kuuksKodulehe loomise hind sisaldab 6 kuud tasuta veebimajutust
Sisumaterjalide sisestamine
Sisumaterjalide sisestamine8 tundi sisumaterjalide sisestus (piltide korrigeerimine, sisutekstide vormistamine) on samuti hinna sees.
Kõik meie poolt tehtavad uued kodulehed on skaleeruva disainiga ja seega näevad ilusad välja ka nutiseadmetes.

Tellisime Maksimumilt kodulehe Viljandi jalgpalliklubi Tulevik jaoks ja oleme tulemusega väga rahul. Kiire ja operatiivne töö, täpselt vastavalt meie soovidele; samuti paitab silma kujunduslahendus, milles on tunda professionaalide kätt. Väga rahul oleme ka tehnilise toega: kõik küsimused on saanud vastuse ja lahenduse loetud tundidega. Soovitame!

JK Tulevik kodulehe tegemine

Koostöö Art Media Agencyga

Koostöö Art Media Agencyga keerulisemate ja mahukamate projektide puhul

Kodulehe valmistamise juures tuleb tihti teha töid, milleks on vaja erinevat oskusteavet. Lahendused, kus on vaja rakendada keerulisemaid lahendusi, näiteks integreerida väliste süsteemidega või teha erilahendusi, nõuab rohkem inimesi. Sellist tüüpi kodulehe tegemine on parem teha koostöös.

Oleme selleks kasutanud Art Media Agencyt. Meil on väga hea koostöösuhe ja koos valmivad erilised projektid, millega on kliendid rahul. Aitame ja täiendame mõlemad üksteist. Nii on näiteks sündinud uksed24.ee projekt. Oleme ise mitmete nende projektiga kaasatud olnud ja kui eri oskused tulevad kokku, siis sünnib väga hea tulemus.